Обратный звонок
^

BRUCE TG8035B-X-F13F25 машина циклического шитья с полем 800х350мм

(Код товара: 10836)
Сохранить в PDF
  • Бренд: Bruce
  • Модель: BRC-TG8035B-X-F13F25
  • Гарантия: 12 месяцев
  • Наличие: ✅️ В наличии
"Покупка Частями" от Монобанк "Оплата Частями" от ПриватБанка "Мгновенная Рассрочка" от ПриватБанка

243670 грн

Цена указана за полный комплект: голова, стол, двигатель!

BRUCE TG8035B-X-F13F25 - програмована промислова швейна машина циклічного шиття, циклічний швейний автомат з робочим полем 800х350мм.


Програмовані швейні автомати широко використовуються на великих виробництвах, завдяки своїй продуктивності та точності виготовлення продукції. Сфера застосування майже не обмежена за рахунок високої гнучкості програмування.

На разі найбільше застосування машини отримали при виготовленні  верхнього одягу, спортивного одягу, чохлів на меблі та автомобільні сидіння, футболок та для нашивання складних елементів.


Основні технічні характеристики BRUCE TG8035B-X-F13F25:

  • Розмір робочого поля: 800х350 мм;
  • Висота підйому лапки: 20 мм;
  • Максимальна швидкість: 3500 об/хв;
  • Максимальна кількість стібків в шаблоні: 60000.Автоматичне розпізнавання шаблону

Програмована машина циклічного стібка BRUCE TG8035B-X-F13F25 отримала сучасну систему розпізнання шаблону RFID. Ця технологія дозволяє розпізнавати шаблони з 100% вірогідністю. 

Принцип роботи полягає в програмуванні спеціальних міток, при наведені запрограмованої мітки на RFID зчитувач, машина автоматично змінює програму шиття відповідно до мітки.Датчик закінчення нижньої нитки

Циклічні машини використовують для роботи з прокладання величезної кількості стібків  для яких потрібно відповідна кількість ниток. Тому одним з обмежуючих факторів безперервної роботи машини є кількість нитки на шпульці. Проконтролювати її кількість в процесі шиття досить складно, а її раптове закінчення посеред шиття створює незручності та затримує  процес. 

Щоб уникнути таких проблем в машині BRUCE TG8035B-X-F13F25 встановлена запатентована система зчитування закінчення шпульної нитки. Перед закінченням шпульної нитки  машина зупиняється та сигналізує оператору про необхідність заміни шпулі.Стабільне шиття та обрізка нитки

Програмовані шаблонні автомати працюють на високих швидкостях довгий час.  У зв'язку з цим голка перегрівається, що призводить до обриву нитки та нестабільної якості стібків. 

Циклічний швейний автомат BRUCE TG8035B-X-F13F25 обладнаний пневматичною системою охолодження голки.

Система обрізки нитки має окремий серводвигун, що підвищило стабільність роботи вузла та дозволило зменшити довжину кінчиків нитки після обрізки.Для повноцінної роботи даної машини на виробництві обов'язково потрібно мати компресор.


Бренд
Bruce
Тип платформы
Шаблонная
Максимальная длина стежка
5 мм
Максимальная высота подъема лапки
15 мм.
Максимальная скорость шитья
3200
Модель иглы
DPx17
Модель иглы
DPx5

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо