Siruba DL7000-M1-13 Швейна машина з автоматикою
(Код товара: 5581)
Зберегти в PDF
  • Виробник: Siruba
  • Модель: DL7000-M1-13
  • Гарантія: 12 місяців
  • Наявність: Очікується поставка
Ціна вказана за повний комплект: голова, стіл, серводвигун!
Бренд
Siruba
Тип платформи
З плоскою платформою
Кількість ниток
Двухниткова
Вид стібка
Човниковий стібок
Кількість голок
Одноголкова
Тип тканини
Для легких і середніх тканин
Максимальна висота підйому лапки
13 мм.
Розмір човника
Стандартний
Модель човника
7,94B
Модель голки
DBx1
Максимальна довжина стібку
5 мм
Автоматична закріпка строчки
Є
Позіцінування голки
У комплекті
Автоматична обрізка нитки
Є
Автоматичний підйом лапки
Кнопка пошагового шиття
Тип двигуна
Вбудований сервомотор
Вбудована підсвітка
Присутня
Система змазки
Автоматична
Живлення
220 В
Хід голковода
31 мм