SIRUBA 737L-504M2-15/DKLU1-0 промисловий 3-х нитковий оверлок із вбудованим сервомотором
(Код товара: 10907)
Зберегти в PDF
  • Виробник: Siruba
  • Модель: 737L-504M2-15/DKLU1-0
  • Гарантія: 12 місяців
  • Наявність: ✅️ На складі
Ціна вказана за повний комплект: голова, стіл, серводвигун!
SIRUBA 737L-504M2-15/DKLU1-0 - одноголковий 3-нитковий оверлок з вузьким краєобметуванням 1,5 мм спіральним швом з одночасною підгинанням краю матеріалу.
Особливості:
  • висока швидкість шиття
  • загальна ширина позначки 1,5мм
  • вбудований у промислову голову сервопривід
  • підсвічування голкової пластини
  • позиціонер голки
  • інноваційна система змащення
  • стильний та зручний дизайн
Характеристики:
  • Бренд: Siruba
  • Підйом лапки: 6мм
  • Голка: DCx27
  • Тип стібка: оверлочний
  • Кількість голок: 1
  • Кількість ниток:
  • Максимальна швидкість шиття: 7500 об/хв
  • Система змазки: автоматична
  • Довжина стібка: 3.6мм
  • Країна виробник: Тайвань
  • Тип ткани: Легкі/середні
  • Гарантія: 12 місяців
Бренд
Тип платформи
З плоскою платформою
Просування тканини
нижній транспортер
Тип тканини
Для легких і середніх тканин
Максимальна висота підйому лапки
6 мм.
Максимальна швидкість шиття
Модель голки
DCx27
Максимальна довжина стібку
3,6 мм