Warning: unlink(/workspace/sites/angeli.net.ua/system/storage/cache/cache.store.1761215117): No such file or directory in /workspace/sites/angeli.net.ua/system/library/cache/file.php on line 68
Ξ Jack JK-8009VCDI-06064P | Ціна 【$1 466.00】 Купити в Україні • Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів | ANGELI - JACK JK-8009VCDI-06064P шестиголкова машина ланцюгового стібка для вшивання еластичної гумки в пояс
Зворотній дзвінок
^

JACK JK-8009VCDI-06064P шестиголкова машина ланцюгового стібка для вшивання еластичної гумки в пояс

(Код товара: 2955)
Зберегти в PDF
  • Виробник: Jack
  • Модель: JK-8009VCDI-06064P
  • Гарантія: 12 місяців
  • Наявність: ✅️ На складі

61 396 грн

Ціна вказана за повний комплект: голова, стіл, серводвигун!
Економія на доставці: 500-1000грн*
* - безкоштовна доставка не розповсюджується на купівлю в розстрочку

JACK JK-8009VCDI-06064P - шестиголкова машина ланцюгового стібка для вшивання еластичної гумки в пояс.


Для різних тканин

Базові моделі призначені для тонких та середніх тканин. Але кожна машина має знімний пулер, який у разі потреби можна замінити для шиття більш щільних тканин. Пристрій гарантує максимально рівномірну та швидку подачу, якісний стібок на всіх типах тканин. Можна регулювати довжину стібка від 1,4 до 3,6 мм.


Для різних тканин

Базові моделі призначені для тонких та середніх тканин. Але кожна машина має знімний пулер, який у разі потреби можна замінити для шиття більш щільних тканин. Пристрій гарантує максимально рівномірну та швидку подачу, якісний стібок на всіх типах тканин. Можна регулювати довжину стібка від 1,4 до 3,6 мм.


Варіації стібків

Можна змінювати комбінації голок та отримувати різні стібки. Створювати власні шаблони декоративних швів.


Основні характеристики:

  • Для роботи з легкими та середніми тканинами
  • Закрита система змащення запобігає появі плям на одязі
  • Пулер для вшивання гумки в найбільш вузькі частини одягу
  • LED-підсвітка робочої зони
  • Енергоефективний серводвигун. Забезпечує плавний старт, працює тихо, з мінімальними вібраціями та економить до 71% енергії у порівнянні з фрикційними аналогами.

Характеристики Jack JK-8009VCDI-06064P:

  • Автоматична обрізка нитки Ні
  • Автоматичний підйом лапки Ні
  • Максимальна довжина стібка, мм 4
  • Тип голки UOX113
  • Кількість голок 6
  • Кількість ниток 12
  • Висота підйому лапки, мм 8
  • Максимальна швидкість шиття 3500 ст/хв
  • Габарити (мм) 615х400х605
  • Вага 52.5/57.5
  • Бренд Jack

Бренд
Jack
Тип платформи
З плоскою платформою
Просування тканини
нижній і пуллер
Тип тканини
Для легких і середніх тканин
Максимальна висота підйому лапки
8
Модель голки
UO113GS
Позіцінування голки
Опція
Автоматична закріпка строчки
Немає
Автоматична обрізка нитки
Немає
Автоматичний підйом лапки
Немає
Вид двигуна
вбудований сервомотор
Система змазки
Автоматична

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре